Witaj!

Nazywam się Małgorzata Lubacz.

Masaż to moja pasja, którą odkryłam jeszcze w liceum. Zamiłowanie do anatomii ciała, biologii i aktywności fizycznej zaprowadziło mnie na studia do Gdańskiego AWFiS. Ukończyłam specjalizację Odnowa Biologiczna. Tam zaczęła się moja przygoda z masażem. Kolejne już bardziej ambitne kroki stawiałam w Kołobrzeskich SPA i Sanatoriach, gdzie klarowała się moja droga i sposoby pracy z pacjentem. Zawsze chciałam pracować z klientem indywidualnie. Tak jak czuję i chcę. Dziś już spełniam to marzenie. Masując, dzielę się tym co mam. Swoją wiedzą, energią i pozytywnym nastawieniem.

Lubię tak dobierać techniki by jak najszybciej osiągnąć pożądany przez pacjenta efekt, odchodzę od klasycznych schematów i wypracowuję własne ścieżki terapii. W skuteczności obranej drogi rozwijają mnie liczne kursy, z których przywożę nowe informacje i doświadczenia, które potem Wam, pacjentom przynoszą ulgę i umożliwiają powrót do sprawności ruchowej.

Techniki, którymi pracuję to terapia manualna, neuromobilizacja, terapia rozluźniania powięziowego, a także KTP (Kompleksowa terapia przeciwobrzękowa). Zajmuję się pracą z całym układem ruchu, gdyż jego złożoność wymaga holistycznego podejścia i nie zawsze boli tam, gdzie faktycznie znajduje się jego przyczyna. Dbając zarówno o zdrowie jak i pielęgnację ciała wykonuję także masaże modelujące ciało i likwidujące cellulit MADEROTERAPIA ®️

Prywatnie jestem mamą, uwielbiam aktywnie spędzać czas poza domem na łonie natury. Interesuję się pracą z energią i biologiką

Stawiam na jakość i polskie produkty, dlatego od lat stosuje w swoim gabinecie produkty Larens. W razie zainteresowania, zapraszam do zapoznania się z ich ofertą.

lub