Postaw na profesjonalizm!

Konferencję, eventy, imprezy firmowe, spotkania biznesowe – to wszystko możesz zorganizować w obiektach konferencyjnych w Łodzi, a jeszcze konkretniej w Salio! SALIO Equisport RESORT położony niedaleko Łodzi to możliwość organizacji profesjonalnej konferencji dla gości z Polski oraz z zagranicy. Centrum konferencyjne to starannie przygotowana przestrzeń, która będzie doskonałym tłem dla wielu różnorodnych wydarzeń.

Dłuższa konferencja

Jeśli szukacie Państwo miejsca na kilkudniową konferencję, proponujemy pobyt w naszym komfortowo urządzonym Aparthotelu. Dysponujemy przestronnymi pokojami z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych oraz kuchnię, która pod okiem wykwalifikowanych kucharzy przygotowuje posiłki ze świeżych i lokalnych produktów. Na Państwa życzenie możemy wydać także oficjalny bankiet. Organizacja konferencji w obiektach konferencyjnych w Łodzi to połączenie profesjonalizmu i przyjemnej atmosfery, które na długo zapadnie w pamięć uczestników. To coś, czego na pewno nie mogą zaoferować Państwu wszystkie ośrodki konferencyjne.

Niepowtarzalne wrażenia

Otóż, obiekty konferencyjne łódź to idealna przestrzeń dla osób ze świata biznesu. Eleganckie wnętrza, rzetelna obsługa i pomoc w organizacji różnorodnych wydarzeń, to coś, co stawia nasze centrum konferencyjne w czołówce tego typu obiektów w regionie. Dogodne położenie ułatwia dojazd do obiektu nie tylko z pobliskiej Łodzi, ale również z każdego zakątka kraju, a prestiżu dodaje klub jeździecki.