Torby bawełniane z własnym nadrukiem – ceny

Dobry gadżet reklamowy wcale nie musi być wysokim wydatkiem. Aktualnie do wyboru mamy szeroką gamę różnych upominków, które doskonale łączą w sobie przystępne ceny i wysoką skuteczność. Do tej kategorii zaliczane są także torby bawełniane z nadrukami.

Przy wyborze dobrych upominków firmowych warto postawić na te, które przydadzą się na co dzień. Właśnie dlatego torby bawełniane z własnym nadrukiem są obecnie tak chętnie wybierane.

Do dyspozycji mamy obecnie różne torby bawełniane z nadrukiem, które mogą być wręczane klientom, kontrahentom czy też pracownikom firmy. Wystarczy zajrzeć tylko na stronę internetową GiftLogo, producenta gadżetów reklamowych.

Ile będzie kosztowała torba bawełniana z nadrukiem? Koszt takiego gadżetu wcale nie jest bardzo wysoki! Przedstawiamy przykładowe ceny za różne typy toreb.

Torby bawełniane z własnym nadrukiem – od czego zależy ich cena?

Jeżeli chcemy, aby promowała nas torba bawełniana wykończona nadrukiem z logo firmy czy też jej nazwą, musimy pamiętać o tym, że jej koszt będzie kształtowany przez szereg różnych czynników.

Cena toreb reklamowych z bawełny zależna jest od:

  • wielkości torby – im będzie ona większa, tym koszt będzie wyższy
  • rodzaju uszu torby – od ich długości, jakości wszycia
  • zastosowanych materiałów – grubości bawełny oraz innych tkanin, na przykład stosuje się także jutę
  • liczby zastosowanych materiałów – torby z nadrukiem wykonane z kilku połączonych materiałów będą droższe od tych z jednolitych tkanin
  • typu dna – torba z szerokim dnem będzie droższa od tej z dnem płaskim
  • detali – dodatkowe zamki, kieszonki i inne

Wobec tego ceny za torby bawełniane mogą być naprawdę zróżnicowane. Te najtańsze mogą kosztować nas kilka złotych, a te najdroższe nawet ponad 20 złotych za sztukę!

Torby bawełniane z własnym nadrukiem – ile to kosztuje?

Gdy interesują nas dokładne ceny, warto zajrzeć na stronę internetową firmy GiftLogo, na której możemy znaleźć aktualny cennik tego typu gadżetów reklamowych.

Najtańsza dostępna w asortymencie firmy torba z bawełny kosztuje 2,19 złotych netto. Jeśli będziemy chcieli skorzystać z jej personalizacji, zapłacimy za nią od około 5 złotych netto za sztukę przy mniejszych zamówieniach do około 3,6 złotych netto za sztukę przy zamówieniach większych.

Gdy interesuje nas solidniejsza torba z nadrukiem, wtedy koszty będą wynosiły już od około 8 złotych netto za sztukę do 15 złotych netto za sztukę za mocniejsze torby na większe zakupy. Może być to torba z uszami podwójnymi, która pozwala na trzymanie na ramieniu lub w dłoni.

Z kolei torba bawełniana z logo z suwakiem czy z dodatkowymi kieszonkami, torba wykonana z połączenia bawełny i juty będzie kosztem powyżej 15 złotych netto za sztukę.

Zamawiaj torby bawełniane z własnym nadrukiem on-line!

Gdy także chcesz, aby Twoją firmę reprezentowała dobrej jakości torba na zakupy, możesz znaleźć ją już teraz on-line na stronie firmy GiftLogo, a następnie od razu złożyć na nią swoje zamówienie!

W GiftLogo torba bawełniana z własnym nadrukiem może być spersonalizowana bezpłatnie – nie trzeba dostarczać już projektu, ponieważ w cenie zamówienia może przygotować go projektant zatrudniony w firmie.

Podsumowując, gadżety takie jak torby bawełniane z nadrukiem wcale nie są bardzo kosztowne. Pozwalają przy tym na skuteczną promocję firmy – bez ponoszenia dużych wydatków!