Sprawdzony sposób Marylin Monroe na ładną cerę i zgrabną sylwetkę

Piękny wygląd i zgrabna sylwetka, to cecha mocno pożądana wśród gwiazd i celebrytów. W związku z tym, że nadają oni pewnych trendów, coraz więcej młodzieży, dąży do tego, by być jak najbardziej atrakcyjnym dla swojego otoczenia. Sposobów na to jest wiele. Niektóre wręcz wydają się bardzo niewiarygodne. Tak właśnie jest w przypadku metody, którą stosowała legendarna aktorka Marylin Monroe. Plotki donoszą, że zawdzięcza ona ładną cerę i szczupłą sylwetkę metodzie płukania jelita grubego.  

Celebryci w kolejce na oczyszczanie jelita grubego 

Metodę Marylin Monroe zaczęła stosować już spora grupa celebrytów. Popularny portal plotkarski donosi, że z metody tej korzystała nawet Małgorzata Foremniak. Hydrocolonoterapia, bo o niej tutaj mowa pozwala pozbyć się nawet 5 kg podczas jednego zabiegu. Efektem czego stajemy się nie tylko lżejsi, ale również brzuch staje się o wiele bardziej płaski. Daje to wizualny efekt mniejszych boczków.  

Efekty zdrowotne  

Zabieg hydrocolonoterapii polega na usunięciu resztek niestrawionego jedzenia z jelita grubego. Jak wiadomo, w złogach masy kałowej znajdują się toksyny oraz metale ciężkie. Ich negatywne działanie na organizm przejawia się często na twarzy. Problemy z krostami, wysypkami czy opuchlizną to koszmar nie jednej pani. Dotyczy to również osób popularnych, dla których dobry wygląd to po czesci ich praca. Celebryci zrobią wszystko by wyglądać pięknie bez zbędnych wymagających treningów czy katorżniczej diety.  

Na czym polega Hydrokolonoterapia 

Proces płukania jelita grubego przeprowadzany jest przy pomocy odpowiedniej maszyny. Jest ona połączona z rurkami, które doprowadzone do jelita grubego płuczą je wodą. Efektem końcowym jest usunięcie z jelita grubego zalegających mas kałowych w formie płynu. Woda służąca do przeprowadzenia tego zabiegu musi mieć odpowiednia temperaturę oraz musi być wtryskiwana pod odpowiednim ciśnieniem. Te wszystkie parametry kontroluje maszyna do hydorcolonoterapii. Razem z resztami pokarmowymi z organizmu człowieka podczas zabiegu usuwane są toksyny, metale ciężkie, bakterie, wirusy i drożdżaki. Organizm przechodzi dużą regenerację, dzięki czemu jest gotowy do walki z innymi zagrożeniami.  

Zagrożenia Hydrocolonoterapii 

Zagorzałym propagatorem hydrocolonoterapii jest dr Michał Tombak. Uważa on, że toksyny zawarte w złogach kałowych, stopniowo uwlniane są do krwioobiegu co bardzo negatywnie wpływa na zdrowie i funkcjonowanie całego organizmu. Według doktora Tombaka nieczyszczone jelito jest źródłem poważnych zachorowań. W opozycji jednak stoją lekarze medycyny konwencjonalnej twierdząc, że organizm w odpowiednich warunkach potrafi oczyścić się sam. Dodatkowym zagrożeniem stanowi możliwość rozleniwienia jelita grubego. W jego efekcie pacjenci mogą mieć problemy z prawidłowym wypróżnianiem. Nieprawidłowo przeprowadzony zabieg hydrocolonoterapii nieraz doprowadził do całkowitego wypłukania flory bakteryjnej z jelita a także do pęknięcia jelita grubego. W tym drugim przypadku pacjenci niestety zmuszeni byli do przejścia operacji ratującej ich zdrowie.