Od dewelopera? A może z drugiej ręki?

Kupno mieszkania to bardzo poważna decyzja. To, dlatego warto ją dobrze przemyśleć, zanim zdecydujemy się na zakup nieruchomości. Warto wcześniej dokładnie przeanalizować czego tak naprawdę chcemy, wybrać metraż, a także lokalizację nieruchomości. 

Nowe mieszkanie w Toruniu prosto od dewelopera

Decydując się na zakup od dewelopera otrzymujemy szczegółowe plany pomieszczeń. Co więcej możemy zmodyfikować układ pokojów w zależności od swoich potrzeb i oczekiwań. Już na etapie realizacji można zdecydować o wyburzeniu lub postawieniu ściany w innym miejscu, pod warunkiem, że nie jest to ściana nośna. Tymczasem mieszkanie z drugiej ręki, najprawdopodobniej musielibyśmy remontować, co wiąże się z dodatkowymi kosztami. Otóż, nowe mieszkanie toruń to wyższy standard, a także wiele udogodnień na przykład w formie dobrze rozwiniętej infrastruktury, parkingu podziemnego czy windy w bloku. Oprócz tego można liczyć także na dużo zieleni dookoła bloków, place zabaw oraz dobrą komunikację z różnymi częściami miasta. 

Wcale nie takie drogie

Chociaż nowe mieszkanie w Toruniu może odstraszać wysoką ceną, prawda jest taka, że wcale cena nie jest tak wygórowana, jak może się początkowo wydawać. Mimo, że koszty są wyższej, niż w przypadku zakupu nieruchomości z rynku wtórnego, w ostatecznym rozrachunku nie musimy pokrywać żadnych dodatkowych opłat. Nowa nieruchomość w Toruniu to wiele udogodnień, dlatego bez wątpienia warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem.